Özel Php Yazılım - Php Yazılım ♾️ Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Platformu
Çağrı Merkezi
Özel Php Yazılım
Özel Php Yazılım
Hizmetlerimiz
Özel Php Yazılım

Web tasarım hizmetini Php Yazılım yönetim panelleriyle "Özel Tasarım" olarak almak istediğinizde aşağıdaki avantajlara sahip olursunuz.

Phpyazılım içerik yönetim sistemleri (CMS) en modern ve güvenli PHP framework’ler ile kullanıcılara keyifli bir kullanıcı deneyimi yaşatmak için geliştirilmiştir.

Yönetim panellerimiz modülerdir; size özel esneklikler sağlar. Söz gelimi, her gün logo’nuzu değiştirmek istiyorsanız bunun için yönetim panelinde gerekli geliştirmeler yapılarak, herhangi bir yazılımcıya danışmadan süreci kolayca yönetmeniz sağlanır.

Phpyazılım web tasarımlarımız, evrensel kabul görmüş birçok uygulama, farklı yazılım ile entegre edilebilir. Örnek vermek gerekirse, sitenizde sergileyeceğiniz hizmetleri veya ürünleri otomatik olarak bir CRM programından alabilirsiniz. Ya da farklı bir e-ticaret sitesindeki ürünleriniz sitenizde de sergilenebilir. Üstelik 3. Parti yazılımlarda yaptığınız güncellemeler anında sitenize yansır.

Web tasarım hizmetimiz dilediğiniz banka ya da platform aracılığıyla ödeme almanıza olanak sağlar. Üstelik ödeme yapacak müşterilerinizin banka kartlarına taksit imkanı sağlar.

Php Yazılım temelli web tasarım hizmetimiz Google, Facebook ve benzeri mecralarda yaptığınız reklam aktivitelerinizi ölçmenize yardımcı olur.
Web tasarım hizmetimiz kurulduğumuzdan beri iki temel kritere sahiptir: Tüm tasarımlarımız responsive (mobil uyumlu) ve arama motoru dostudur (SEO uyumlu).

Temel CRM verilerini yönetim panelinde görebildiğiniz gibi dilediğiniz e-posta adreslerine yönlendirebilirsiniz.

Admin panelden sitenizde gerçekleşen aktiviteleri, web sitenizin server’ındaki CPU ve RAM verileri gibi birçok bilgiyi kontrol edebilirsiniz.

Php Yazılım ile dilediğiniz kadar sayfa, kategori, ürün yaratabilir, yönetim panelinden CMS kullanıcılarını da yönetebilirsiniz.

Php Yazılım olarak verdiğimiz web tasarım hizmetiyle her sitenin temiz, güvenli bir biçimde kodlanmasını, test edilmesini, canlıya alınmasını, yönetim panellerimizle ilgili eğitimlerin verilmesini garanti ederiz.

İşlerimiz sayfasına giderek bazı örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ya da referanslarımızla bizzat iletişime geçerek, yaklaşımımızı bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

Web Tasarım hizmetimize geri dönebilir ya da Hazır Platform hizmetimizi de inceleyebilirsiniz.

Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
1. Adım
İstediğiniz Temayı Seçin
2. Adım
Temanızın Seçeneklerini Belirleyin
3. Adım
Sepetinize Ekleyin ve Ödemenizi Yapın
4. Adım
1 iş Günü İçinde Kurulumunuz Yapılsın
Sol alt köşedeki resim
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz