SEO Hizmetleri - Php Yazılım ♾️ Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Platformu
Çağrı Merkezi
SEO Hizmetleri
SEO Hizmetleri
Hizmetlerimiz
SEO Hizmetleri

Müşterileriniz alışveriş yolculuğu internetten başlar, yani müşterileriniz herhangi bir alışveriş yapmadan önce çevrimiçi arama yapar. Büyük bir çoğunluğu da herhangi bir ürün ya da hizmet satın alma kararını verirken sadece ilk sayfadaki sonuçları baz alır. Kısaca müşterileriniz ilk sıralardaki firmaları tercih eder; çünkü kullanıcılar lider markaların en üst sırada çıkmasını bekler.

Arama yapanların sizi görmeden sizi bilmeleri mümkün değil. Müşterilerinize görünür olun!

Nasıl odaklı müşteri kitlesine ulaşabilirim?

Arama motorları, sizi arayan müşterilerinize ulaşmanın en hızlı ve en kolay yoludur. Bugün Google arama motoru kullanılarak günde 3,5 milyar arama yapılıyor. Her bir sorgu için de alakalı bilgiler içerebilecek binlerce hatta milyonlarca web sayfası karşınıza çıkıyor. Peki, arama motorları, arama sonuçlarınızda göstereceği içerikleri nasıl belirliyor? Dünyanın hakim arama motoru Google üzerinden ilerlersek, Google’ın arama yapan kullanıcılara nasıl yardımcı olduğunu kısaca özetleyelim.

Arama motorları nasıl çalışır?

Müşterileriniz ürün veya hizmetlerinizle ilgili arama kutucuklarına birtakım kelimeler yazar. Google bu terimleri inceler, amacınızı anlar, aramanızı arşivindeki sitelerle eşleştirir, ilintili sayfaları listeler. Karşınıza çıkan ilk siteler Google arama motoru nezdindeki en iyi sonuçlardır.

En iyi sonuçlar nasıl belirlenir?

Siz arama yapmadan önce, web tarayıcıları yüz milyonlarca web sayfasından bilgileri toplar, arşivler ve kendi kriterlerine göre arama dizininde düzenleyerek listeler. Örneğin Google, organik arama sayfası sıralamalarını belirlerken 200’den fazla kriteri baz alır. Kullanıcının yaptı arama ile ilgili en iyi sonuçları listeler.

 

SEO yani Arama Motoru Optimizasyonu nedir?     

Arama motoru optimizasyonu herhangi bir web sitesinin bazı bölümlerine küçük düzenlemeler yapılması değil, tüm sitenin arama motorlarının talep ettiği standartlara getirilmesine yönelik detaylı bir çalışmadır. 

Stratejik bir pazarlama planı doğrultusunda gerçekleştirilen bu çalışmanın amacı siteye daha çok odaklı ziyaretçi almak ve sitede gezinen tüm potansiyel müşterilere en iyi deneyimi yaşatmak dolayısıyla üst sıralarda kalıcı olarak listelenmektir.

Arama motoru optimizasyonu hizmetimize başlamadan önce sektörünüzü, rakiplerinizi ve sizi analiz ederiz, ardından size özel, benzersiz bir strateji yaratır, 100’lerce hatta 1.000’lerce kelimede sonuç almanızı sağlarız.

İşlerimiz sayfasına giderek bazı örnek çalışmalarımızı inceleyebilir ya da referanslarımızla bizzat iletişime geçerek, yaklaşımımızı ve aldığımız sonuçları bir de onlardan dinleyebilirsiniz!

Hizmetlerimiz sayfamıza geri dönmek ya da Dijital Reklamcılık Hizmetlerimiz hakkında da bilgi almak için ilgili linkleri tıklayınız.

Yorum bırakın
Toplam Yorum Sayısı 0
Henüz yorum eklenmemiş
1. Adım
İstediğiniz Temayı Seçin
2. Adım
Temanızın Seçeneklerini Belirleyin
3. Adım
Sepetinize Ekleyin ve Ödemenizi Yapın
4. Adım
1 iş Günü İçinde Kurulumunuz Yapılsın
Sol alt köşedeki resim
İşleminiz Sürüyor, Lütfen Bekleyiniz