Sık Sorulan Sorular - Php Yazılım ♾️ Hazır Web Sitesi | Sektörel ve E-ticaret Yazılım Platformu
Çağrı Merkezi
Sık Sorulan Sorular
Phpyazılım.com.tr Nedir?
Phpyazilim.com.tr tamamen web tabanlı yazılım üreten ve bu yazılımları değerinin çok daha altında müşterilerine sunan bir firmadır. Bir çok sektörün derdi olan web sitesi tasarımlarına hızlı ve kesin çözüm sağlar. Bu sayede firma sahipleri uygun fiyata sonsuza kadar kullanabileceği web yazılımları sahibi olur. Ayrıca aylık, yıllık gibi bir kiralama durumu da söz konusu değildir, müşteri tek sefer tema için ödeme yapar sonsuza kadar kullanır. Tek yapmanız gereken beğendiğiniz veya ihtiyacınız olan temayı(yazılımı) sepete ekleyip siparişinizi oluşturmanız. Sonrasında teknik ekibimiz sizinle iletişime geçip işleminizi tamamlayacaktır.
Gereksinimler Neler?
Premium E-ticaret ve Kurumsal temalarımız için domaininizin (alan adı) olması şarttır. Temanın seçeneklerine göre (PhpYazılım Bünyesinde barınsın) satın alımlarda dosyaları kendi sunucumuzda barındıracağımız için herhangi bir sunucu veya hostinge ihtiyacınız olmayacaktır ancak dosyaları teslim almak istiyorum seçeneği ile alımlarınızda sunucunuzun da olması gerekmektedir.
Yazılımı Satın Aldıktan Sonra Süreç Nasıl İşliyor?
Oldukça basit. Siparişinizin ardından size ulaşarak gerekli işlemleri başlatıyoruz. Yıllık hosting seçeneği olan (Phpyazilim bünyesinde barınsın) müşterilerimiz için domainlerini yönlendirmeleri adına süreci başlatıp ardından kurulumlarını yapıyoruz. Diğer seçeneği tercih edenler için (Dosyaları teslim almak istiyorum) sipariş seçeneklerine göre hızlıca teslimat işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Tema Fiyatlarında Sunucu veya Domain Dahil Mi?
Domain satışlarımız opsiyoneldir, Yazılımlarımızda eğer ki "Php Yazılım Bünyesinde Barınsın" seçeneği ile satın alımı gerçekleştirilmişse yıllık hosting kira bedeli tema fiyatına yansıtılır. Siparişinizin onaylanması ile birlikte temanızın yıllık sona erme tarihi sipariş detayınıza aktarılacaktır. Dilerseniz panelinizden yazılımlarınızın yıllık hosting kiralama süresini artırabilirsiniz. "Dosyaları Teslim Almak İstiyorum" seçeneğinde ise bir sonraki yıl herhangi bir domain veya sunucu, hosting ücreti ödemezsiniz. Direk dosyalara erişebilirsiniz.
Kurulum Yapıyor Musunuz?
Evet. Tema satın alma aşamasındaki seçeneklerde yer alan kurulum hizmeti almak istiyorum seçeneği ile ücretsiz olarak kurulumunuzu yapmaktayız.
Her Yıl Ödeme Yapacak Mıyım?
"PhpYazılım Bünyesinde Barınsın" Yıllık Hosting Yenileme seçeneği ile satın alımlarınız için yenileme tarihlerinizde barındırma ücreti ödersiniz. Eğer ki dosyaları teslim alarak satın alma işlemi yapmış iseniz herhangi bir yıllık ücret ödemezsiniz. "Dosyaları teslim almak istiyorum" seçeneğinde tek sefer ödeme yapar ve sonsuza kadar kullanırsınız.
İade Olanağı Var Mı?
Maalesef geri iade olanağı yoktur. Bu nedenle temalarımızı ve özelliklerini detaylıca inceleyip ona göre satın alımlarınızı gerçekleştiriniz.
Domain Adresi Lisansı Değiştirilebilir Mi?
Belli bir ücret karşılığında tek sefer olmak üzere değiştirilebilir. Ücret değişkenlik gösterebilmektedir.
Destek Hizmeti Nasıl?
Yazılımlarımızdan herhangi birini aldığınız anda 6 ay ücretsiz teknik destek hakkına sahip olursunuz. Üye panelinizde teknik destek sürenizin sona ereceği tarihi görebilirsiniz. Teknik desteği sona eren müşterilerimiz, destek paketleri satın alarak sürelerini artırma işlemleri yapabilirler. Teknik destek işlemleri üye paneli üzerinden sağlanmaktadır. Teknik destek işlemleri mesai saatlerinde gerçekleşmektedir.
1. Adım
İstediğiniz Temayı Seçin
2. Adım
Temanızın Seçeneklerini Belirleyin
3. Adım
Sepetinize Ekleyin ve Ödemenizi Yapın
4. Adım
1 iş Günü İçinde Kurulumunuz Yapılsın
Sol alt köşedeki resim